Voucher + maseczka ochronna

Poprzez poniższy formularz możecie Państwo zamówić voucher na sesję w studiu psieportrety.pl. Jest to przedpłacona usługa, którą można zrealizować do końca września 2020 r. w naszym studiu w Gliwicach. Voucher nie podlega zwrotowi ale nie jest imienny, można go sprezentować bliskiej osobie.

Koszt vouchera, z maseczką oraz kosztem wysyłki do paczkomatu to 125 zł, w tej cenie zawiera się:

  • voucher na sesję o wartości 150 zł
  • rabat, drugi pies na sesji gratis
  • maseczka ochronna
  • koszty wysyłki do paczkomatu

 

voucher

W obecnej chwili, kiedy nasze studio nie może być dla Was otwarte, zakup vouchera jest dla nas olbrzymim wsparciem, za które dziękujemy!

Do wyboru mamy dla Was jeden z trzech wzorów maseczki:

wzory maseczek

[contact-form to=”pawel@psieportrety.pl” subject=”voucher, psieportrety.pl”][contact-field label=”imię i nazwisko” type=”name” required=”1″ /][contact-field label=”adres email” type=”email” required=”1″ /][contact-field label=”Wybieram maseczkę z wzorem” type=”select” options=”nos psa,kolorowe psy,psy na białym tle” required=”1″ /][contact-field label=”lokalizacja paczkomatu do którego mamy wysłać paczkę” type=”text” /][contact-field label=”Twój numer telefonu” type=”text” required=”1″ /][contact-field label=”Adres zamieszkania (kod pocztowy, miejscowość i ulica z numerem domu/mieszkania” type=”text” required=”1″ /][contact-field label=”Gdyby wybrany przez Ciebie wzór maseczki się skończył, chcesz czekać na nową dostawę, czy możemy wybrać losowo wybraną maseczkę” type=”select” options=”poczekam na wybrany wzrór,możecie wybrać za mnie” required=”1″ /][/contact-form]

Po wypełnieniu formularza, odeślemy Ci w ciągu kilku godzin maila z numerem konta, po zaksięgowaniu wpłaty, paczka z voucherem i maseczką ruszy do Ciebie!

Dziękujemy, załoga psieportrety.pl