Psia sesja, a do niej…

on

Przygotowaliśmy dla Was kilka wyselekcjonowanych gadżetów, które możecie zamówić ze zdjęciem z sesji.

Kalendarz ze zdjęciem

Oryginalny kalendarz książkowy ze zdjęciem z psiej sesji. Zamówienia na kalendarze przyjmujemy od 15 października do 30 stycznia. Jedyna wada to to, że będzie tak fajny, że trzeba go dobrze pilnować przez cały rok 🙂

W ofercie mamy również kalendarze ścienne, tzw. zrywki lub 12 stronne.

tijs

Ramka ze zdjęciem lub obraz na płótnie

Wybrane przez Ciebie zdjęcie, powiększone do formatu 20×30, 30×40 lub większego i oprawione w ramę z Passe-partout lub zdjęcie naniesione na płótno i naciągnięte na stylowy blejtram. Ty wybierasz format i kolor oprawy, my zadbamy o elegancki wygląd.

ramka22.jpg

Kubek latte, mały lub duży

Elegancki kubek na latte lub herbatę. Dostępny w dwóch rozmiarach: 300 lub 400 ml. Wybierz zdjęcia, my przygotujemy gustowny projekt 🙂

kubek latttte.JPG

Etui na telefon

Dostępne na ponad 200 modeli telefonów! plastikowa ramka chroniąca twój telefon przed upadkiem i uszkodzeniami i trwały nadruk. Pozostaje wybrać zdjęć z sesji swojego kumpla i zamówić!

Etui standardowo przygotowujemy w wersji w logiem psieportrety.pl, jeśli nie życzycie sobie Państwo umieszczenia naszego logotypu proszę to zaznaczyć przy składaniu zamówienia (dopłata z tego tytułu wynosi 50%). 

Koszulka ze zdjęciem

No… takiej koszulki nie będzie miał nikt inny. Dlaczego naszego koszulki są wyjątkowe? Nie jest to typowa naprasowywanka, obraz jest na poczatku drukowany na roli materiału, następnie krawcowa wycina z niego wykrojnik i szyje Twoją koszulkę!

Dzięki tej technologi 100% materiału koszulki jest zadrukowane, nadruk jest trwały, a materiał lekki, zwiewny i przyjemy w dotyku. Tylko które zdjęcie wybrać…

Trampki ze zdjęciem

Na koniec hit, trampki ze zdjęciem. Mogą być niskie lub wysokie. W cenie trampek jest przygotowanie projektu, który przez ich produkcją otrzymasz do akceptacji.

Trampki mogą być standardowe, lub oryginalne Converse (+200 zł).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *